Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

„Texas“ kultivatorius – daugiau nei geriausias pagalbininkas darže

futura-6003-r-subaruAtėjęs pavasaris visiems sodininkaujantiems primena, jog laukia žemės paruošimas sėjai. Dirvožemio purenimui naudojami žemės kultivatoriai suminkština dirvą, paruošia ją augalams sodinti ir sėti. Be to, kultivavimas, anot specialistų, leidžia apsieiti be piktžolių naikinimo priemonių, kurios yra kenksmingos aplinkai. Kitaip tariant, kultivatorius – tai puikus sprendimas individualių namų savininkams, ieškantiems darbui sode ekologiško ir galingo pagalbininko.

Danijos įmonės „Texas“ kultivatoriai rinkoje išsiskiria savo kokybe. Tik šio kultivatoriaus peiliai pagaminti iš specialaus aukštos kokybės grūdinto plieno. Plieninių peilių tvirtumas, jų forma, leidžia sukasti net akmenuotą molingą ir dar niekada nedirbtą žemę. Tokie peiliai tarnauja ilgus metus ir praktiškai nesusidėvi, todėl tinka naudoti net pramoninėms reikmėms.

hobby-500tg„Texas“ gaminami kultivatoriai yra pritaikyti net iki 50 arų plotui apdirbti. Tai puikus sprendimas, kai trūksta jėgų ar laiko kasti tokį sklypą kastuvu. Kultivatorių ypač patogu naudoti tose vietose, kur negali privažiuoti stambi technika, kur yra medžių ir pan.

Aukštos kokybės kultivatoriaus benzininio variklio privalumas – laidų nevaržomas ir nepriklausomas nuo elektros tinklo neribotas judėjimas po darbo zoną.

lx550bKultivatoriaus vairas yra reguliuojamas į kairę ir į dešinę, į viršų ir į apačią, užfiksuojamas pagal naudotojo ūgį. Reguliuojamu vairu ir dviem pavaromis (pirmyn ir atgal), kultivatorius tampa labai lengvai valdomu net nepatyrusiam naudotojui – jo nereikia stumti. Kultivavimo plotį galima reguliuoti pasirinktinai nuo 36 cm iki 85 cm: pvz., kultivuoti galima ir tarp lysvių palikus tik du peilius. Kultivavimo gylį galima reguliuoti iki 33 cm.

Prie kultivatoriaus tvirtinami priedai leidžia maksimaliai išnaudoti šį kultivatorių įvairiems žemės darbams. Vagotuvas naudojamas lysvių formavimui, bulvių sodinimui, plūgas arimui – žemes apdirbimui, akėčios – žemės smulkinimui, bulviakasė – bulvių derliaus nuėmimui, greblys – žemės lyginimui, lapų grėbimui. Svoriai ratams naudojami geresniam sukibimui su žeme, kad nepraslystu ratai, tuo tarpu svoriai priekiui – greitesniam kultivavimo gyliui pasiekti. Metaliniai ratai yra pritaikyti minkštai žemei, guminiai ratai – arimui, vagojimui, sniego stumdymui, priekabos kabinimui. Sniego stumdyklėje veikia krypties reguliavimo mechanizmas. Priekabą, kuri skirta derliaus pervežimui, žūklės mėgėjai naudoja kaip transporto priemonę: joje yra sėdynė ir rankinis stabdis.

Apie gamintoją:

altDanijos įmonė „Texas” buvo įkurta 1960 m. Andreas Petersen’o. Didelė „Texas” patirtis rinkoje lėmė, jog šiandien ji yra viena pagrindinių sodo technikos tiekėjų visoje Europoje. Ilgainiui ši įmonė sukūrė visų metų laikų technikos pasiūlą: profesionalius kultivatorius (jų priedus), žoliapjoves, vejapjoves, krūmapjoves, pjūklus, sniego valymo, šlavimo, plovimo techniką ir kitus aukštos kokybės įrankius. Įmonės prekių asortimentas papildomas kasmet, atsižvelgiant į tobulėjančią techniką ir klientų pageidavimus.

Lietuvoje vienintelis oficialus Danijos įmonės “Texas” atstovas didmeninei ir mažmeninei prekybai yra 2008 m. įkurtas UAB „Giteksas”, prekiaujantis sodo ir laisvalaikio technika, įrankiais, sodo prekėmis, nuomojantis statybinius bei sodo įrankius ir techniką. Taip pat atlieka garantinį remontą TEXAS technikai, prekiauja sodo technikos atsarginėmis detalėmis ir priedais, galanda pjūklų grandines.

Daugiau informacijos www.giteksas.lt

image001Kretingos.info

(Visited 288 times, 1 visits today)