Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Išskirtiniai klasikiniai šviestuvų modeliai

Šiuolaikinis klasikinis stilius, dar vadinamas modernia klasika, kasmet tampa vis populiaresnis. Jis sujungia klasikinio interjero eleganciją ir šiuolaikinį funkcionalumą, sudarydamas itin skoningą duetą. Šiems interjerams būdingos taurios spalvos, natūralios medžiagos ir dėmesys detalėms. Iš pažiūros klasikinius interjerus papildo modernūs elementai, stikliniai stalai, metaliniai šviestuvai ir geometriniai paveikslai. Modernioji klasika – tai kontrastų kupinas stilius, kurie galiausiai puikiai dera tarpusavyje.

Kaip išsirinkti šviestuvus modernios klasikos interjerui?

Jei renkatės klasikinį apšvietimą, rinkitės tokį, kuris būtų ekonomiškas. Sidabro spalvos šviestuvą, pakabinamą šviestuvą su plisuotu juodu gaubtu arba plafoną su geometriniu stikliniu gaubtu. Jei renkatės modernią, paprastą formą, galite pasimėgauti klasikinėmis detalėmis, pavyzdžiui, modernus šviestuvas su švelniu gėlių motyvais dekoruotu gaubtu arba modernus šviestuvas su dekoratyviniais kristalais, darančiais aliuziją į klasikinį dekorą.

Išskirtiniai klasikiniai šviestuvų modeliai.

Šiuolaikinėje klasikinėje aranžuotėje labai svarbi spalva ir erdvė. Interjeras turėtų būti erdvus, harmoningas ir šviesių spalvų. Šiuose interjeruose vyrauja laužyta balta, ecru, smėlio ir švelniai pilkos spalvos paletės. Būtent šviestuvai turėtų suteikti šiems interjerams žavesio, todėl apšvietime karaliauja visų atspalvių sidabras, auksas ir stiklas. Spalvotas stiklas ypač tinka staliniams šviestuvams, kurių taip pat neturėtų trūkti moderniame klasikiniame interjere. Šiuolaikinėje klasikinėje svetainėje ar prieškambaryje būtina turėti elegantišką komodą, veidrodį virš jo ir dvi dekoratyvines stalines lempas su išskirtiniais gaubtais.

Kokios yra klasikinės spalvos? Jau minėjome, kad šio stiliaus interjerams būdinga švelni spalvų paletė, tačiau kaip į interjerą įnešti sodresnių spalvų? Tam puikiai tinka pastatomi ar staliniai klasikiniai šviestuvai, ypač dekoratyviniai. Tiesiog pasirinkite gražų blizgaus atspalvio pagrindą ir prie jo priderinkite ryškios spalvos satino, zomšos ar šilko gaubtą. Moderniame klasikiniame interjere geriausiai tinka tamsiai mėlyna, bordo, prislopinta žalia ir sodri garstyčių spalva.

Stikliniai šviestuvai modernios klasikos interjere

Renkantis šviestuvą moderniam klasikiniam interjerui nereikėtų pamiršti ir stiklo. Tokie šviestuvai labai dažnai įspūdingi savo stikliniais korpusais bei detalėmis. Stalo šviestuvų pagrindai dažnai būna skaidraus, spalvoto ar krištolinio stiklo. Kita vertus, pakabinami šviestuvai – tai įvairių formų ir dydžių stikliniai gaubtai. Šie šviestuvai įmontuoti į metalinius rėmus, kurie jiems suteikia įdomaus charakterio. Stikliniai pakabinami šviestuvai yra idealus pasirinkimas moderniai klasikinei svetainei, taip pat virtuvei. Stiklą labai lengva prižiūrėti, todėl jis gražiai atrodys daugelį metų.