Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kurkite išskirtinę virtuvės erdvę su unikaliais virtuvės komplektais

Dar prieš 150 metų virtuvė buvo visiškai neįdomus kambarys tiek dizaino, tiek funkcionalumo požiūriu. Įprasta buitinė patalpa su virykle, pjaustymo stalu, kriaukle indams plauti ir spintelėmis. Visiškas chaosas ir jokios estetikos, o apie funkcionalumą tikrai niekas negalvojo.

Pirmoji virtuvė buvo labai toli nuo šiuolaikinių kolegų. Turtinguose namuose tai buvo vieta tarnams, paslėpta nuo šeimininkų ir svečių. Vargšams, atvirkščiai, virtuvė buvo gyvenamojo ploto dalis – jie valgė, maudėsi, net miegodavo. Apie ergonomiką ir patogesnės erdvės sukūrimą pagalvota tik XX amžiaus pradžioje.

Mes pasakojame, kaip pasikeitė formatas ir dizainas

Kurkite išskirtinę virtuvės erdvę su unikaliais virtuvės komplektais.

Mūsų pasaulis nuolat keičiasi, atsiranda naujų technologijų ir inovacijų, kurios palengvina mūsų gyvenimą. Naujos kartos virtuvė reiškia nuolatinius techninius pokyčius. Patikimumas ir ilgaamžiškumas, tai galioja ir virtuvės dizainui, ir funkcionalumui, kurį galite rasti ir užsisakyti internetu.

Virtuvė – tai vieta, kur šiuolaikinės technologijos padeda ne tik gaminant maistą, bet ir „atgaivina“ kambario dizainą. Šiuolaikinėse virtuvėse yra įmontuota profesionali buitinė technika, ištraukiamos sistemos ir daug daugiau, kas leidžia su malonumu leisti laiką virtuvėje.

Dėl to naujos technologijos lengvai įkūnija projektus, derindamos universalumą ir naujoves. Galite pasirinkti skirtingų išmatavimų baldus virtuvei ir jų dizainui, virtuvės įrangos matmenis, spalvą, buitinės technikos montavimo vietą, nustatymus ir daug daugiau.

Ar vyrauja mada virtuvėje?

Dabar projektuojant fasadus vyrauja tiek matiniai, tiek blizgūs paviršiai, o dizaineriai eksperimentuoja su naujomis medžiagomis. Virtuvės apdailoje nuo seno naudojamos stiklo ir akmens detalės. Dabar viskas juda dar toliau: atsiranda žalvarinės prijuostės, medis derinamas su betonu, marmuras ir granitu.

Šiuolaikinė virtuvė yra svetainės dalis ir neatsiejama viso interjero dalis, todėl paslėptos virtuvės detalės  yra ypač populiarios. Juose prietaisai ir darbo paviršiai paslėpti stalčiuose arba už dekoratyvinių plokščių. Kad erdvė atrodytų švaresnė, dizaineriai atsisako smulkių detalių, tokių kaip atviros lentynos ir rankenos fasaduose.

Kaip ir prieš 50 metų, virtuvė išlieka šeimininko pasididžiavimu, tačiau dabar svečius stebina ne prabangūs raižyti fasadai, o virtuvės gebėjimas imituoti svetainę ir įkvėpti technologiniais sprendimais.